Bez futbola – nekādi!

- 3.Jūlijs, 2020
Viesis
Laikrakstā

Ar viņu esam pazīstami jau kopš Liesmas kausa laikiem. INGUS ĶIRSIS toreiz bija viens no aktīvākajiem šī tautas futbola turnīra atbalstītājiem, allaž bija klāt izlozēs, bet turnīra dienā bieži vien pamanījās gan savas komandas vārtus sargāt, gan pau­zēs starp spēlēm arī piestrādāt par tiesnesi laukumā. Nekāds pai­puisītis, manuprāt, viņš nekad nav bijis, tāpēc liels prieks par to, ka Ingus uzņēmies ļoti atbildīgu misiju – audzināt jaunos Valmieras futbolistus.

Pieļauju, ka tas ir daudz grūtāk nekā lielās komandas galvenajam trenerim Tamazam Pertijam strādāt ar jau futbola ābecē izskolotu un arī par talantīgu atzītu spēlētāju materiālu.

Pēc Covid-19 ierobežojumiem jaunajiem futbolistiem un viņu trenerim īstā futbola vasara nupat tikai ieskrējusies, no treniņnometnes Ingus uz interviju ierodas astoņos vakarā, taču bez noguruma sejā.  Pastāsti par sevi! Vismaz par to savas dzīves posmu, kad kļuvi jau par stabilu Valmieras lielās komandas vārtsargu.

11. maijā man palika 38 gadi. Esmu Valmieras puika, futbolā sāku trenēties pie Elmāra Volkoviča jau otrajā klasē. Toreiz mums treniņi notika Valmieras 2. vidusskolā un arī Viesturskolā, kur šobrīd arī es ar saviem audzēkņiem strādāju. Tāpat jau mums sasniegumi ar Elmāru bija – komandai Vārpa bija gan otrā, gan trešā vieta Latvijā. Ar mani kopā spēlēja Valdis Veinbergs, Gatis Kalniņš, Maksims Koļesņikovs, Kaspars Grava... Futbolā no viņiem tagad laikam vēl palicis Valdis un profesionāli joprojām arī Gatis – kā treneris, spēlētāja karjeru viņš pabeidza pērn. Pabeidzu Valmieras Valsts ģimnāziju, pēc tam Valmieras 28. pārtikas ražotāju arodvidusskolu. Esmu maiznieks – konditors, bet man patiešām ar šo profesiju dzīvē nav bijis nekāda sakara (smejas)! 

INGUS ĶIRSIS. Foto no personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Kristīne - 5.Jūlijs, 2020 - 07:43

Ingus, pēc mūsu ģimenes domām, ir labākais Treneris, kādu jebkurš vecāks varētu vēlēties savam bērnam. Vienmēr kopā ar komandu - gan priekos, gan bēdās, vienmēr uzmundrinošs, atbslstošs un rūpējas par katru bērnu kā par savējo. Tieši Inguss ir komandas dvēsele. Paldies, Trener!

Pievienot komentāru