Biedrenes Ždanokas lieta

- 14.Februāris, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Pēc tam, kad uzreiz vairāku valstu, ieskaitot, protams, Latviju, plašsaziņas līdzekļi publiskoja informāciju par ilggadējās Eiropas Parlamenta (EP) deputātes no Latvijas Tatjanas Ždanokas ticamo sadarbību ar Krievijas drošības dienestiem, visticamāk, brīvprātīgas informatores statusā, ir radusies vai drīzāk – aktualizējusies virkne interesantu jautājumu.

Minēto publikāciju saturs Latvijā diezin vai kādam bija atklājums, un nekas īpaši jauns tajās pateikts netika, ja nu vienīgi tika nosaukti konkrēti politiķes «jaunības dienu draugu Krievijā» vārdi, kuri kļuva zināmi, pateicoties preses rokās nonākušajiem Ždanokas e-pastiem. Pie tam var īpaši nešaubīties, ka attiecīgajās iestādēs šos vārdus zināja arī tāpat, bet plašākai publikai tie izsaka apmēram neko.

Ždanokas politiskie uzskati, kā arī aktivitātes nevienam un nekad nav bijis nekāds noslēpums, un tieši tāpat nav nepieciešamas nekādas gaišreģa spējas, piekļuve izlūkošanas informācijai vai vēl kas cits, lai saprastu, ar ko politiķe nodarbojas.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru