Bija iespēja tikties ar bronzas ieguvējiem

- 28.Jūnijs, 2023
Izglītība
Laikrakstā

«Ceļš uz sapņa piepildījumu sakņojas paša mērķtiecībā un vecāku atbalstā,» jautāts par panākumu ķīlu, jauniešiem sacīja Latvijas hokeja izlases treneris Harijs Vītoliņš, mudinot bērna, pusaudža vecumā pamēģināt daudzas lietas, arī sporta veidus, lai izprastu, kas tad patiešām interesē un padodas.

Vītoliņš, kura dzimta ar hokeju uz tu ir vairākās paaudzēs, bērniem neslēpa, ka pats vismaz reizes divas un tā nopietni vēlējies hokeja pasaulei pagriezt muguru, bet vecāki un komandas biedri, treniņu biedri mudinājuši uz palikšanu, un tagad, kad Latvijas hokejisti tikuši līdz bronzai pasaules čempionātā, Vītoliņam, protams, nav ko nožēlot.

«Tagad mums jāstrādā vēl vairāk, motivācijai jābūt vēl spēcīgākai, jo latiņa ir ļoti augsta, bet nav jau tā, ka nevaram paši to arī pārspēt,» sacīja treneris, atbildot uz kopā sanākušo jautājumiem, un viņš nebija viens, kas todien tikās ar aktīviem jauniešiem un hokeja līdzjutējiem Valmierā.

INTERESE par Latvijas hokeja izlases panākumiem joprojām ir liela. Uz tikšanos ar izlases treneri Hariju Vītoliņu, hokejistiem Danu Ločmeli un Mārtiņu Dzierkalu bija sanākusi raiba kompānija. Nevienam viesi neatteica kopīgu foto, autogrāfu un izjust mirkli ar bronzas medaļu kaklā. Autores foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru