Direktori dalās pieredzē

- 7.Februāris, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Vispārējās izglītības iestāžu vadītāji, kas vēlas izzināt citu pieredzi un uzlabot komandas darba organizēšanas prasmes, mācās Jauno direktoru skolā.

Direktoru skolas durvis ir vaļā divreiz mēnesī, un tajā nodarbības apmeklē arī Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas direktore Ilva Lakuča un Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas direktors Mārtiņš Pundurs. 

«Liesma» paviesojās vienā no direktoru tikšanās reizēm, kas notika Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā. Mācību dienā tiek runāts par līderības un vadības principiem, radošumu, direktora kompetencēm, kolektīva saliedēšanu, kā arī notiek diskusijas, pieredzes apmaiņa un mācību iestādes iepazīšana. Mācību dienā tikās direktori no Ogres, Talsu novada, Saulkrastiem, Lizuma, Valmieras, Jelgavas. Mācībās piedalās gan pirmsskolu, gan vidusskolu, pamatskolu, ģimnāziju vadītāji.

«Vēlme izzināt, saprast un virzīt visu savu enerģiju, domājot par bērnu interesēm, vajadzībām skolā, ir šo vadītāju raksturlielums.

IEGŪTĀS ZINĀŠANAS palīdz saprast, ka daudz ir vēl nezināmā, bet pie reizes justies drošāk, jo mācību procesā nekad neesi viens. «Iespējamās misijas» līderības programmas dalībnieki – mācību iestāžu vadītāji un direktori no dažādām Latvijas vietām satikušies Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā. Foto no skolas arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru