Drāma ar teātri

- 9.Septembris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Parasti, rakstot par teātra lietām, virsraksts varētu būt Teātris ar drāmu, taču šoreiz, lai raksturotu ķibeli, kas radusies ar labiem nodomiem iecerētajā vērienīgajā Valmieras teātra ēkas rekonstrukcijas procesā, skaudri precīzāks būs manis piedāvātais.

Sākumā viss šķita tik labi. Pavisam necerēti un galīgi bez pazīstamu ļaužu lobēšanas Rīgā sagādāts pietiekami iespaidīgs finansējums, ģenerāluzņēmēja statusā būvnieki no galvaspilsētas ar vērā ņemamu pieredzi tieši teātru pārbūvē. Tiesa, jau tolaik no pašmāju būvniekiem tika dzirdētas bažas, vai rīdzinieki ar Valmieras teātra pārbūvi tikšot galā solītajos termiņos, taču to varēja norakstīt uz gardo kumosu nedabūjušu konkurentu skaudības rēķina.

Ir tāds vienkāršs situācijas vērtējums, ko parasti mēdz lietot reizēs, kad izdevies sekmīgi tikt galā ar kādu iespaidīgu izaicinājumu, un tas ir – tam bija īstais laiks. Pieļauju, ka Valmieras teātra rekonstrukcijai, kaut arī liela nauda šim mērķim bija nokritusi gandrīz no gaisa, tomēr šis nebija īstais laiks.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru