Eksāmeni notiek!

- 10.Jūnijs, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Vakar aizritēja 12. klašu eksāmens latviešu valodā. Liesma viesojās Valmieras 2. vidusskolā pirms eksāmena sākšanās, lai redzētu, kam cauri iziet katrs skolēns, kas ieradies kārtot centralizētos eksāmenus.

Jauniešu sejas pauž dažādas emocijas. Daži nav tik pārliecināti, bet kādas meitenes atzīst, ka, viņuprāt, trakākais – angļu valodas eksāmens – ir aiz muguras un pirms šī eksāmena jūtas salīdzinoši mierīgi.

Valmieras 2. vidusskolas direktors Andrejs Gluhovs skaidro: «Šo eksāmenu sesiju esam sagaidījuši īpaši, ar bažām, kā viss notiks un kā mēs spēsim nodrošināt visus drošības pasākumus. Arī bērniem bija zināms satraukums par šo situāciju, jo viņi pilnīgi noteikti seko līdzi informācijai masu medijos, brīžiem saņemtā informācija viņus «uzkurina», bet mums kā izglītības iestādei bija Izglītības un zinātnes ministrijas strikti noteikti konkrēti pasākumi, kas ir jāievēro un jānodrošina, līdz ar to mēs arī rīkojāmies atbilstoši tiem. Mēģinājām nomierināt bērnus, izstāstīt, kas ir jādara un kā ir jālieto individuālie aizsarglīdzekļi, kā mēs, skolotāji, rīkosimies un ko viņi ir tiesīgi darīt eksāmenu un konsultāciju laikā.» Katram individuāli tika izsūtīta instrukcija uz e-pastu, kā rīkoties pirms eksāmena un tā laikā.

SKOLAS MEDMĀSIŅA pirms jaunieša došanās skolā katram eksāmena licējam pārbauda ķermeņa temperatūru, tāpat skolēni dezinficē rokas un saņem individuālos aizsarglīdzekļus. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru