Ēveles skolas gaišā izskaņa

- 2.Oktobris, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Šis rudens Ēveles puses ļaudīm smagām pārdomām un nostalģiskām atmiņām bagāts, jo pietrūkst mazo un lielo bērnu rosīgo soļu ceļā uz skolu. Zālē sabiruši āboli, daudzkrāsaini saziedējuši rudens ziedi rūpīgi koptajā skolas apkārtnē, bet nav to, kuri priecājas. 

Tomēr kāds gaišs tonis skolas beigu akordā atrodams. Tas ir saistīts ar cilvēka neaizstājamo draugu grāmatu, kas atver jaunas pasaules gan maziem, gan lieliem lasītājiem. Skola un bibliotēka ir tās vietas, kas ļauj ieraudzīt, iepazīt, atrast sev tuvāko, interesantāko grāmatu un dalīties ar citiem. Jau trešo gadu Latvijas Nacionālā bibliotēka aicināja piedalīties Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensībās, kas domātas 5. – 6. klašu skolēniem, veicinot lasītprieku un interesi par grāmatām. Taču līdz finālam ir diezgan garš ceļš – vispirms caur vietējo skolu, bibliotēku, tad Valmieras integrētajā bibliotēkā, kur iespējams kļūt par vienīgo reģiona čempionu un iegūt tiesības piedalīties finālā Rīgā, LNB Ziedoņa zālē.

PIE RAIŅA. Mirklis pirms Nacionālās Skaļās lasīšanas Lielā fināla – Valmieras reģiona SkaLa Čempions 2020 Daniels Taube (otrais no labās). SkaLa koordinatores Valmieras reģionā Lolitas Dreimanes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru