Gatavi jaunajai sezonai

- 20.Maijs, 2022
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Pie pavāru pāra ĒRIKA un DANIJAS PUDNIKIEM-LINDĒM, kuri zināmi kā uzņēmums «Ēdiendaris», jaunākā veikuma – kafejnīcas «Būda» – nedaudz jau ciemojāmies pagājušajā vasarā, kad tā tikko bija vērusi savas durvis vaļā. Šogad uz sarunu tiekamies sezonas pašā sākumā, lai parunātu par to, kā gājis pagājušajā sezonā un kas jau plānots šai sezonai. 

Darbīgais sākums

Ēriks: Pagājušajā sezonā sanāca nostrādāt tikai divus mēnešus – augustu un septembri. Lai gan pirmo reizi cilvēkus aicinājām ciemos jau Ērenpreisa svētkos, tāpat turpinājās labiekārtošanas darbi terasē. Lai gan tie ir tikai divi mēneši, liekas, ka paspējām izdarīt tik daudz. Ļoti aizņemti mēneši tie bija. 

Danija: Tagad mums sezona jau lēnām ir sākusies. Strādājam no ceturtdienas no svētdienai. Tomēr ārā vēl ir nedaudz par vēsu, cilvēki tik daudz nenāk pasēdēt uz terases. Mums bija arī sezonas atklāšanas pasākums, kurā bija pat dzīvā mūzika – spēlēja mūziķis Jānis Osis. Tikai nepaveicās ar laiku – lietus lija. 

Ēriks: Mēs jau laikus gatavojamies darbīgajiem vasaras mēnešiem, mūs ir atradusi fantastiska komanda, kas palīdzēs. Mums ir arī pievienojusies mazsalaciete Anete Gūtmane, kas iepriekš jau mums mazliet piepalīdzēja sociālajos tīklos. Mums ir arī papildinājums terasei – bērnu laukums. Vakarā, kad bērni tur nedzīvojas, tas var pārtapt par skatuvi, kā tas bija terases atklāšanas vakarā. Pāri terasei ir arī izveidots jumts, lai lietus netraucē. Mums ļoti patīk sestdienas pirts diena, kad ir vīriešu diena. Viņi pēc pirts nāk pie mums atpūsties, iedzer kādu aliņu vai kokteiļus un uztur šeit jautru atmosfēru.

ĒRIKS un DANIJA pie kafejnīcas «Būda». Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru