Gatavojas 12 gadu jubilejai

- 29.Aprīlis, 2022
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Balles deju klubs «Valmiera» gatavojas 12 gadu jubilejas ballei, uz kuru dāmām ir jāierodas garajās vakarkleitās un kungiem smokingā vai uzvalkā ar tauriņu. 

Gan nedaudz atskatoties uz jau paveikto un piedzīvoto, gan par to, kas balles deju klubā «Valmiera» notiek šobrīd, uz sarunu aicinājām VALENTĪNU SAUKANTI, kas gan vada balles deju klubu, gan arī māca deju soļus jaunajiem. 

Par deju klubu «Valmiera»

Man vienmēr ir paticis dejot, arī vecāki mani mazāku sūtīja dejot tautas dejas. Tomēr dejot balles dejas… Tas ir kas cits! Mani aizrāva mūzika, tieši klasiskā mūzika. Man vienmēr ir arī paticis skatīties, kā dejo citi, tomēr iekšēji jau sen bija vēlme mēģināt pašai. Tā gadījās, ka 2006. gadā iznāca pabūt Rīgā Mazajā Ģildē, kur regulāri tiek rīkoti deju vakari. Kopā ar savu deju partneri vēlējāmies padejot zālē, kurā ir parkets un atbilstoša  mūzika. Deju zālē mūs patīkami pārsteidza atsevišķi dejotāju pāri, kuri dejoja atšķirīgi no tā, ko mēs parasti varam redzēt deju zālēs. It īpaši fascinēja, kā pāri dejoja tango, lēno valsi, rumbu, džaivu. Man arī ļoti gribējās dejot kā viņi! Es savam deju partnerim teicu: «Mēs arī tā varam!»

SKAISTI SAPOSUŠIES, gatavi dejot. Foto no Balles deju kluba «Valmiera» arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru