Grāmata kā vērtīga dāvana

- 7.Februāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jūnijā Trikātas pamatskola svinēs 85 gadu jubileju. 

Pirmais izlaidums jaunuzceltajā Trikātas pamatskolā «Gaismaskalns» notika 1939. gadā. Gatavojoties skolas 85 gadu jubilejas atzīmēšanai 2023. gadā, tika vāktas un digitalizētas Trikātas pamatskolas izlaidumu fotogrāfijas, apzināti tajās esošie skolotāji un absolventi, veidots apraksts par skolu. Rezultātā tapis manuskripts krāsainai foto grāmatai «Mana-Tava-Trikātas pamatskola». 

«Grāmata ir īpaša ne tikai satura, teksta dēļ, bet tieši daudzo fotogrāfiju dēļ. Būs visu izlaidumu bildes, varbūt uz tām arī vecāki, vecvecāki. Veidojot grāmatu, visvairāk domājām par absolventiem, skolotājiem, kolektīvu. Un būtiski, ka katru bildi varējām parakstīt. Man ļoti gribējās, lai katrs mūsu absolvents ir atpazīts, lai zinām, kurš ir kurš,» stāstīja skolas grāmatas izveides idejas autore Inga Boškina. Inga daudzus gadus strādā Trikātas pamatskolā, ar lielu interesi izzinājusi Trikātas un apkārtnes vēsturi, bet, veicot to materiālu atlasi, kas iekļauti šajā grāmatā, visinteresantākā bijusi saziņa un satikšanās ar trikātiešiem, skolas absolventiem, kas tuvumā un tālumā, un arī sarunas ar viņu bērniem.

TRIKĀTAS SKOLA lielo jubileju svinēs šā gada 3. jūnijā un ciemos gaidīs savējos no tuvienes un tālienes. Foto no Facebook


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru