Ielas drīz būs tukšas

- 12.Oktobris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Latvijas valdība nav spējusi rīkoties savlaicīgi un izlēmīgi, lai ieviestu stingrākus ierobežojumus Covid-19 straujās izplatības mazināšanai. Latvija beidzot ir arī pēdējā vietā pēc vakcinācijas aptveres Eiropas valstu vidū – aiz slovākiem, slovēņiem, igauņiem un leišiem.

Kā sociālajos tīklos kāds rakstīja, mēs esam gatavi stāvēt rindā pēc lētiem banāniem, bet joprojām rodam desmitiem argumentu, lai nevakcinētos. Rindu pēc valsts apmaksātas vakcīnas joprojām nav, lai gan nedaudz rosīgāki nevakcinētie esot kļuvuši. 

Pie varas esošie politiķi trīc par savu vietu politikā pēc Saeimas vēlēšanām un novilcināja katru lēmumu par ierobežojumiem. Vakar ekspertu grupa, kas runāja ar valdību un ieguldīja visas pūles, lai mazinātu riskus iedzīvotāju veselībai un dzīvībai, atteikusies no sadarbības, jo viņu uzsvērto vairs neņem vērā. Un šis ir ļoti bīstams signāls. Mēs nupat nozāģējām zaru, uz kura paši vēl sēdējām. Var nepatikt Kariņš, Pavļuts, bet vai Latvijas sabiedrība tiešām domā, ka ārsti, epidemiologi un zinātnieki par vīrusu stāsta vien šausmu stāstus vai anekdotes?


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru