Ierēdnis ēno uzņēmēju

- 24.Septembris, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Pagājušonedēļ 16. septembrī vairāk nekā 40 uzņēmumos viesojās 105 pārstāvji no 25 valsts iestādēm. Iniciatīva «Ierēdnis ēno uzņēmēju» ļauj ierēdnim gūt jaunu pieredzi, paplašināt redzesloku, «iekāpt uzņēmēja kurpēs» un novērtēt, kā attiecīgais regulējums tiek piemērots praksē un ko nepieciešams pilnveidot savā darbā. Dalība iniciatīvā ir vērtīga pieredzes apmaiņa starp publisko un privāto sektoru.

Tā ir uzņēmēja iespēja tikt sadzirdētam. Uzņēmējs iniciatīvas laikā var pieteikt savu ideju vai problēmjautājumu un nepastarpināti piedalīties tā risināšanā sadarbībā ar atbildīgo valsts pārvaldes darbinieku. Sociālajā uzņēmumā SIA «Mans peld­kostīms» Valmierā viesojās Ekonomikas ministrijas Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta vecākā eksperte Elīna Pētersone, Labklājības ministrijas Darba tirgus politikas departamenta direktors Imants Lipskis un Nodarbinātības valsts aģentūras Pakalpojumu departamenta direktore Eva Lossane. 

Ierēdņi varēja uzdot sev interesējošos jautājumus, un uz tiem tika sniegtas atbildes. Imants Lipskis interesējās par to, kāpēc piedāvājumā nav nekā kungiem, atbilde bija vienkārša – sievietēm grūtāk atrast peld­kostīmu, kas der un tajā pašā laikā ir pievilcīgs, jo tā ir savā ziņā kā apakšveļa, kurā sievietei sevi ir jāparāda pasaulei. Tomēr, iespējams, kādreiz būs piedāvājums arī kungiem.

STĀSTA PAR PELDKOSTĪMU RAŽOŠANU. No kreisās Eva Lossane, Laura Žukovska-Supe, Elīna Pētersone un Imants Lipskis. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru