Izaudzis Valmieras basketbolā

- 5.Aprīlis, 2024
Viesis
Laikrakstā

Viņš savos gandrīz 25 gados ir Latvijas Sieviešu basketbola līgas otrās divīzijas šīs sezonas sudraba komandas galvenais treneris.

Basketbolists nu jau trešajā paaudzē ELVIS BROKĀNS pagājušajā 2022./2023. gada sezonā Latvijas Jaunatnes basketbola līgas galvenajā finālā kopā ar Valmieras Bertānu basketbola skolas U-15 meitenēm pēc fināla līksmoja par izcīnīto čempionu kausu un zelta medaļām, bet šogad, gandrīz ar to pašu sastāvu cīnoties jau pret krietni vien pieredzējušākām pretiniecēm gan regulārajā turnīrā, gan fināla četriniekā, 24. martā Jelgavā palika tikai soli no goda pjedestāla augstākā pakāpiena.

  Līdz sudrabam matos tev vēl tāls ceļš, bet vai esi lepns par šo sudrabu kaklā?

Neapšaubāmi! Pirms sezonas gan bija tāds mērķis. Jau pēc pirmās spēles – tā tieši bija pret Jelgavas komandu, kuru mēs uzvarējām – ar meitenēm ģērbtuvē runājām, ka mūsu mērķis būtu sezonas beigās nokļūt Final Four. To mēs tā diezgan veiksmīgi īstenojām. Un pēc tam jau finālturnīrā jāskatās, kā mums veiksies... Domāju, ka sezonas sākumā no mums neviens sudraba medaļas negaidīja, ļoti veiksmīgi sanāca, ka mēs tomēr pie medaļām tikām!

GANDARĪJUMS. Elvis Brokāns 24. marta vakarā ar savas komandas izcīnīto kausu un Latvijas Sieviešu basketbola līgas otrās divīzijas čempionāta sudraba medaļu kaklā. Šajā pavasarī viņam vēlēsim vēl ko līdzīgu, jo priekšā taču Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīrs, kurā Elvja trenētajām meitenēm ir visas iespējas izcīnīt vēl vienu čempiontitulu. Foto no Elvja personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Laura - 6.Aprīlis, 2024 - 19:26

Lepojos ar savu krustdēlu! Prieks un lepnums 🥰🎊❤️

Pievienot komentāru