Ja saiņo, tad ar izdomu

- 10.Janvāris, 2020
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Svētku lampiņas nodzisušas. Eglīšu rotājumi noglabāti līdz nākamajiem Ziemassvētkiem, bet tuvāko cilvēku dāvanas gan vēl stāv acu tuvumā, atgādinot par sirsnīgo kopā būšanu. Piekritīsiet – ne viens vien vēl ir saglabājis arī kādu oriģinālu dāvanu iesaiņojumu, tik necerēti skaistu, ka žēl izmest. «Liesmā» nesen saņēmām kādas valmierietes pateicību veikala «Amarillis» floristēm – pārdevējām par profesionāli veikto pakalpojumu – dāvanu iesaiņošanu. Devāmies lūkot, kā viņām izdodas savienot ziedu tirgošanu un pušķu gatavošanu ar dāvanu  saiņošanu. Veikalā todien satikām Daigu un Lindu.

Kādas bija šo, nu jau aizgājušo svētku dāvanas un pakalpojuma izmantotāju vēlmes? Linda: «Dāvanas saiņoju jau ļoti ilgi, sāku to darīt, strādājot vēl Rīgā, pēdējos trīs gadus nu to daru «Amarillī». Ja salīdzina iesaiņojamos un dekoratīvos materiālus agrāk un tagad, tad arī šī nozare ir gājusi uz priekšu straujiem soļiem. Prieks, ka arī «Amarillī» ir pietiekami daudzveidīgs un mūsdienīgs materiālu klāsts, no kura ikviens pasūtītājs var izvēlēties sev tīkamāko. Arvien vairāk cilvēku grib, lai iesaiņojumā izmantojam maksimāli daudz dabīgos materiālus: kartonu, koku, linu, kokvilnu, mežģīnes, auklas, diegus, kaltētus sausos ziedus vai augļus. Tajā pašā laikā ir arī otra klientu kategorija, kuriem dāvanās vajag košumu: zeltu, sudrabu, greznas spalvas, bumbas un visu citu, kas vien pārsteidz.»  Daiga: «Es 14 gadus nostrādāju salonā «Rēzija», pēdējos divus gadus – «Amarillī». Mana sirdslieta ir ziedu kompozīciju veidošana, bet ne mazāk interesanta ir dāvanu saiņošana. Liekas – cilvēku izdomai nav robežu. Tā, piemēram, dāvanu iesaiņot visparastākajā avīžu papīrā. Paskarbi, bet savā ziņā oriģināli. Ļoti interesanta bija dāvana, ko kāds jauneklis bija paredzējis savai izredzētajai. Kolēģei Lanai bija jāiesaiņo neliels koferītis ar tajā ievietotu ceļojuma biļeti. Šie svētki veikalā noteikti paliks atmiņā arī ar... siļķi. Jā, kāds klients, labu vai ļaunu gribēdams, dāvanā vēlēja iesaiņot visparastāko siļķi, kas nelāgi piesmaržināja visu tirgotavu. Pacentāmies un iesaiņojām tā, lai dāvana nebūtu ar specifisko aromātu.»

PIE VEIKALA. «Amariļļa» floristes – pārdevējas Linda (no kreisās) un Daiga ar pašu gādātajiem un kaltētajiem ziediem – nākamo dāvanu iesaiņojumu noformējumam. Ā. Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru