Jaunieši novērtē «Ausekļa» iespējas

- 16.Augusts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jaunatklātā dienesta viesnīca «Auseklis» piedāvās dzīvošanas iespējas vidusskolu un ģimnāziju audzēkņiem. Notikušas arī Atvērto durvju dienas, lai jaunieši un vecāki varētu iepazīties ar sadzīves apstākļiem.

Dienesta viesnīcā ir 310 vietu. No otrā līdz piektajam stāvam izbūvēti četrvietīgi un divvietīgi numuriņi ar tualeti, duškabīni un nelielu virtuves zonu ar izlietni, ledusskapi un plauktiem. Katrā numuriņā ir kopēji skapji virsdrēbēm, kā arī skapji un plaukti individuālai lietošanai, gultas un darba virsma mācību materiāliem un datoram ar nodrošinātu interneta pieslēgumu. Dienesta viesnīcā katrā stāvā ir arī koplietojamās telpas – virtuves ar plītīm, mikroviļņu krāsnīm un citām sadzīves iekārtām, atpūtas zonas ar televizoriem un mācību telpas ar datoru, kur gatavoties nodarbībām.

Pirmajā stāvā izbūvēti arī divistabu dzīvokļi ar virtuvēm un vienistabas dzīvokļi. Tie paredzēti pedagogiem, sporta treneriem un augstas klases sportistiem.

PRIECĪGAS par ērtu dzīvošanu Valmierā. Zane (no kreisās), Laura, Paula un Evelīna mācās Valmierā un ir apmierinātas, ka tikušas pie iespējas skolas laikā dzīvot modernās kopmītnēs. Autores foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru