Kā būs ar tirdziņiem?

- 23.Marts, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Kaut arī infekciju eksperti par varītēm grib pierunāt valdību uz vēl drakoniskākiem ierobežojumiem, ik pēc pāris dienām publiski izziņojot arvien jaunu un jaunu Covid-19 vīrusa mutāciju uzrašanos Latvijā, dabas procesi rit savu gaitu. 

Kalnu slēpošanas trašu saimnieku un bļitkotāju mazāk gaidīts, tomēr marts savā pēdējā dekādē sola puslīdz siltu laiku, un tas nozīmē tikai kārtējo pavasara de facto ienākšanu mūsu dzīvē. Ar visu šim gadalaikam pierasto, ieskaitot darbus dārzā un iespēju pabūt kādā brīvdabas tirdziņā. Vēl taču gaišā piemiņā gan Gardu Muti pasākumi tepat Valmiermuižas pils parkā, gan, piemēram, tradicionālais pārrobežu tirgus Valkā un Valgā.   

Protams, šogad laikam nenāktos sapņot par tik lielu internacionālu saietu uz robežas, jo brāļiem igauņiem nupat kovids uzklupis ne pa jokam, un tādā tūkstošgalvainā tirgotāju un pircēju burzmā izkontrolēt kaut ko būtu praktiski neiespējami, taču kaut nelielu tirdziņu otrpus Valmieras apvedceļam Valmiermuižas pils parkā gan gribētos. Varbūt ar kvotu no abām pusēm un, iespējams, pat strikti norobežotā teritorijā ar, teiksim, tikai divām izejām – ieejām, kuras būtu viegli kontrolējamas ar kaut kādām piederības zīmēm. Protams, ir Valmierā aktivitātes laukumā Hanzas sienas priekšā, taču varbūt tā prātīgi varētu tomēr atvēzēties uz kaut ko vēl nedaudz plašāku? Iespējams, arī tirgus dalībniekus varētu izvēlēties tepat no Valmieras un pilsētai tuvākajiem apkārtējiem novadiem, lai nu tālumnieki mums šādu kovida diktētu piesardzību piedod!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru