Karjera aiz patikšanas

- 17.Septembris, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

«Es nenonāktu šeit, ja nebūtu kādu no posmiem savā darba dzīvē izgājusi, ja arī tepat nonāktu, tad kaut ko neprastu,» tā valmieriete Anta Šulmeistare-Tupreine, kuras veikumu uzņēmējdarbībā vērtējuši neatkarīgi Lielbritānijas eksperti. Antas izveidotais un vadītais kāzu kleitu salons «Magical Beauty» vasarā saņēmis «Prestige Awards» 2020/21 balvu kā labākais kāzu salons Baltijā.

Prot piedāvāt un uzrunāt

«Viņi paši mani uzmeklēja, un līdz šim brīdim nezinu, kā,» smejas Anta Šulmeistere-Tupreine, kas salonu, kur nopērkamas dažādu valstu dizaineru šūtas kāzu kleitas izveidoja pirms trīs gadiem.

«Awards» balvas uzņēmēji saņem katru gadu, un vērtēts tiek interesantais visā pasaulē un dažādās uzņēmējdarbības jomās. Kāzu saloni ir tikai viena niša, bet, lai saņemtu augstāko novērtējumu Baltijā, ir jāiztur liela konkurence. Anta zina vien to, ka pieteikumu balvai bijis daudz, jo pati tādu rakstījusi, un atkal šo Lielbritānijas ekspertu mudināta.

«Viņi ar mani sazinājās trīs reizes. Pirmās divas epasta vēstules neatvēru, domāju, ka tas ir spams, ka ziņas uz mani neattiecas. Ja šādu saraksti negaidu, tad esmu piesardzīga. Trešās vēstules temata sadaļā jau bija ierakstīts, ka šī ir pēdējā vēstule, ko raksta, tad atvēru, un tur sekoja svarīga informācija. Mani mudināja pastāstīt, kā vadu savu uzņēmumu, kā runāju ar klientiem, kādās sociālās vietnēs par kāzu salonu iegūstama informācija. Tā arī bija teikts: uzrakstiet, pastāstiet par sevi, tas neko jums nemaksā. 

BALTIJĀ LABĀKIE. Kāzu kleitu salons «Magical Beauty» saņēmis «Prestige Awards» 2020/21 balvu kā labākais kāzu salons Baltijā. Anta Šulmeistare-Tupreine (vidū) kopā ar kolēģēm Hermīni Krastiņu un Karīnu Ivanovu. No personiskā arhīva / Foto Laura Strautiņa


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru