Katrs sākums ir grūts

- 20.Augusts, 2021
Jauns uzņēmums
Laikrakstā

Valmieriete MĀRĪTE BALAŅUKA ir izveidojusi palīgu līgavām un līgavaiņiem pirms viņu lielās dienas –  «Mūsu kāzu plānotājs». Un tūlīt, tūlīt klajā nāks arī otrs darbs – plānotājs «Manas 100 grāmatas». «Liesma» aicināja uz sarunu par to, kā šie abi plānotāji radušies un kādi ir nākotnes plāni.

Sākums

Doma par kāzu plānotāju radās jau 2018. gadā, kad paši ar vīru gatavojāmies precēties. Mēs kāzas saplānojām mēneša laikā un apprecējāmies, bet likās, ka viss šis process tomēr būtu bijis vieglāks, ja man būtu bijis kāzu plānotājs. Tajā brīdī pat nebiju iedomājusies pameklēt internetā, vai kāds cits jau ko tādu ir radījis, – es sāku veidot pati savu kāzu plānotāju. Paņēmu kladi un sāku pierakstīt. Brīvā laika nebija daudz – nesen bija arī piedzimusi meitiņa, un tad pa to laiku, kad viņa gulēja, es darbojos. Tomēr viņa, esot tikai pāris mēnešus veca, kļuva ļoti aktīva, un tad jau vairs nevarēju pievērsties plānotāja veidošanai. Tā mana pierakstu klade par plānotāju palika lādītē līdz tam brīdim, kad piedzima dēliņš, un tad likās, ka brīvā laika ir nedaudz vairāk, jo ir jau pieredze ar pirmo bērnu. Kamēr dēls gulēja, no atvilktnes izņēmu kladīti, bet šoreiz jau to visu pārnesu uz datoru. Nevienam neteicu, ko es daru – vīrs vienīgais zināja. 

Tad pienāca laiks, kad jau vajadzēja cilvēku, kas manam plānotājam varētu uztaisīt dizainu. Ierakstīju Facebook, ka meklēju maketētāju, – atsaucība bija liela. Izvēlējos dažus cilvēkus, kuriem iedevu savu plānotāju projekta versijā, jo tas kā Word dokuments izskatījās ļoti vienkāršs.

MĀRĪTE BALAŅUKA.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru