Lai skan mūzika!

- 2.Jūnijs, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Mācību gads Universum mūzikas un mākslas pamatskolas profesionālās ievirzes izglītības programmās mūzikā sekmīgi noslēdzies, šis gads nozīmīgs ar jauniem izaicinājumiem un jaunu pieredzi – mācīt bērniem mūziku attālināti.

Attālinātā mācību procesa laikā skolotāju darba apjoms, izvērtējot audzēkņu iesūtītos darbus, noskatoties daudzus video, veidojot atgriezenisko saiti ar audzēkņiem un vecākiem, ir pieaudzis vairākas reizes. Taču, neskatoties uz sarežģīto mācību procesu, skolotāji līdztekus ikdienas mācību darbam motivē audzēkņus piedalīties konkursos. Priecājos, ka audzēkņi gūst labus panākumus, ka arvien biežāk Universum mūzikas un mākslas pamatskolas vārds ieskanas dažādos konkursos.

Šis mācību gads īpaši veiksmīgs un panākumiem bagāts ir klavierspēles skolotājai Ritmai Pētersonei-Cepītei, kuras mērķtiecīgais un profesionālais darbs atzinīgi novērtēts vairākos konkursos. 9. klases audzēkne Annija Tauriņa ieguva 1. vietu II Starptautiskajā Vitauta Mikalauska pianistu konkursā Panevēžā, 2. vietu konkursa-koncertcikla Talants Latvijai finālā, kļuva par III Dainiaus Trinkūno vārdā nosauktā jauno pianistu konkursa Šauļos laureāti. 

Eva Viļumsone, Elīna Veinberga, Ritma Pētersone-Cepīte un Annija Tauriņa. A. Cepīša foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru