«Laimes bļodu» piepilda ar ģimenisku kopā būšanu

- 13.Jūlijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aizvadītajā nedēļā vienmēr viesmīlīgajās Ķoņu dzirnavās notika Jauniešu organizācijas «Ligzda» sadarbībā ar Rūjienas multifunkcionālo Jauniešu iniciatīvu centru un Ķekavas novadu organizētā bērnu vasaras nometne «Laimes bļoda». Šī, izrādās, nebūt nav pirmā abu pušu sadarbība un kopā būšana gan klātienē, gan arī digitālajā platformā.

Viena projekta vairākas aktivitātes

Kad «Liesma» pieteicās palūkot, kas un kā notiek ar «Laimes bļodas» pildīšanu, nometnē ritēja jau ceturtā kopā būšanas diena ar tik saspringtu pasākumu programmu, ka, satiekot vadītāju DAINU ROZI, viņa neslēpa: «Nometnes spraigajā ritmā pašlaik iestājies neliels pagurums ne tikai no pamatīgā karstuma, bet arī no piedāvāto pasākumu klāsta. Emociju un jaunu draudzību te netrūkst! Bērni pēc pandēmijas dēļ tik sarežģītā mācību gada un tikšanās ierobežojumiem bija kā izslāpuši tikt zaļā pļavā, ūdenī un kaut ko jaunu kopā apgūt. Varbūt tieši tādēļ nometnes pirmajā dienā visi te Ķoņu dzirnavās bija kā spārnos.»

Uz vaicājumu, kā radās iecere par Rūjienas un Ķekavas bērnu vasaras nometni, Daina sarunā veica nelielu atkāpi:

«Rūjienas un Ķekavas ģimenes, jaunieši un bērni nu jau labu laiku ir iesaistījušies kopīgā Sabiedrības integrācijas fonda projektā, ģimenēm draudzīgas pašvaldības ietvaros, īstenojot projektu «Ģimenes kopā būšana». 15. maijā tikāmies Ķekavā, kur notika kopīgi organizētas orientēšanās sacensības ģimeņu komandām. Brīvprātīgie Ķekavas un Rūjienas jaunieši ieguldīja lielu organizatorisko darbu, kas finālā vainagojās ar kolosālu pasākumu brīvā dabā. Tā kā toreiz vairākas Ķekavas ģimenes solījās braukt uz Rūjienu, tad nekas cits neatlika, plānojām nākamās ģimeņu orientēšanās sacensības Rūjienā ar jauniem uzdevumiem. Sākotnējā datumā tās iztraucēja pamatīgs lietus, tādēļ tās pārcēlām uz «Rūjienas saldējuma» svētkiem 30. maijā. Viss izdevās lieliski!

NOMETNES BRĪVPRĀTĪGO KOMANDA. Nometnes vadītāja Daina Roze (otrajā rindā pirmā no labās), kopā ar Rūjienas un Ķekavas brīvprātīgajiem jauniešiem, palīgiem liepziedus lasot.

Ārijas  Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru