Lielā shēma mums ir skaidra

- 28.Janvāris, 2022
Viesis
Laikrakstā

Tā viņš, mūsējais no Rencēniem un tagad arī no visa sportiskā Valmieras novada, saka par Pekinas olimpisko bobsleja trasi. 

Tad, kad OSKARS ĶIBERMANIS kopā ar savas komandas puišiem Pekinas trasē sasprings pirms starta ieskrējiena, lai ar bobsleja kamanām trauktos lejup uz finišu, dedzinot hronometrā sekundes, sekundes desmitdaļas un pat simtdaļas, par viņu un pārējiem izlases braucējiem īkšķus turēs visa Latvija. Lai mūsējo rezultāts būtu uz zaļā fona! Un, elpu aizturējuši, mēs visi gaidīsim uz finiša tablo parādāmies rezultātu: lai tas joprojām būtu uz zaļā... Taču tas ir sports, kurā medaļas tiek tikai trim labākajām ekipāžām, un bieži vien rezultātu nosaka pat sīkas nianses.

Pirmdien, ievērojot visus drošības pasākumus (mums abiem maskas un stabila distance), kas šobrīd īpaši svarīgi Latvijas olimpiskās bobsleja izlases līderim, Oskars tūlīt pēc pusdienām atvēlēja pusstundu sarunai ar Liesmu. Ceru, lasītāj, ka tev būs interesanti nedaudz ieskatīties Latvijas bobsleja pirmsolimpiādes virtuvē vien pāris nedēļas pirms mūsējo šī gada atbildīgākajiem astoņiem – pa četriem divniekos un četriniekos – braucieniem.

PA JĀŅA DALIŅA PĒDĀM. Varbūt šis foto, kurā Oskars Ķibermanis Jāņa Daliņa stadiona tribīņu vestibilā piestājis pie mūsdienīgi novietotās Valmieras vēstījuma kapsulas nākamajām paaudzēm, izrādīsies viņam labā nozīmē liktenīgs Pekinas olimpiādē?


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru