Ministri pārsteidz problēmu gūzma

- 7.Jūnijs, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Valmierā darba vizītē viesojās izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša.

Valmierā tik tiešām ir plašs izglītības iespēju klāsts, ir iespēja bērniem un jauniešiem iegūt jaunas zināšanas un prasmes visos vecumos. Ministres plānā bija pabūt pirmsskolā, skolā, kur joprojām iespējams mācīties mazākumtautību programmās, skolā, kur bērni iegūst speciālo izglītību. Tika vērtas arī Valmieras tehnikuma durvis, jo tur jauniešiem durvis vaļā profesionālās izglītības ceļam, un ministre Anda Čakša pabija arī Vidzemes Augstskolā – mācību iestādē, kas uztur augstu izglītības kvalitāti, iesaistoties arī virknē starptautisko projektu, un visu laiku saglabā atvērtu pieeju inovācijām. 

«Liesma» piedalījās diskusijās, kas ministrei raisījās Valmieras 2. vidusskolā un Valmieras Gaujas krasta vidusskolā – attīstības centrā. 

LIKA AIZDOMĀTIES skolu vadītāju un pedagogu, kā arī pašvaldības izglītības nozares speciālistu paustais. Vienu brīdi diskusijā, kas notika Valmieras Gaujas krasta vidusskolā – attīstības centrā, izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša atzinās: «Problēmu tik daudz, ka jautājumu nav!» Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru