"Minkānam" jauna vadītāja

- 28.Februāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

IVITA ONZULE Strenču bērnudārzu Minkāns vada otro mēnesi. Liesma ar viņu tikās viņnedēļ šīs Strenču apvienības pirmsskolas izglītības iestādes galvenajā no trim mītnēm – pilsētas galvenās ielas malā.

Sarunā noskaidrosim ko sīkāk gan par šo trīsvienību, gan par citām aktuālām lietām.

Sāksim ar iepazīšanos. Ko varat pastāstīt par sevi un savu pieredzi profesijā? 

Mana pieredze vadītājas darbā ir tik liela, cik ilgi esmu šeit. Mans profesionālais ceļš bijis diezgan raibs – gluži kā dzeņa vēders! Septītajā klasē vēlējos kļūt par policisti, tāpēc pēc pamatskolas devos mācīties uz Limbažu 18. arodvidusskolu, kur ieguvu profesionālo vidējo izglītību un kvalifikāciju – jaunākais policijas kārtībnieks. Policijas akadēmijā iestāties nesanāca veselības dēļ, jo mācību laikā cietu smagā autoavārijā. Tāpēc 12. februāri varu uzskatīt par vienu no savām dzimšanas dienām, un man tādas ir vairākas... Tālāk bija Smiltene un Baltijas starptautiskā akadēmija, taču ātri sapratu, ka jurista diploms – tas nav man! Sāku virzīties uz Rīgas pusi, kādu laiku padzīvoju Sējā, tur piepalīdzēju viesu namu darbos. Gribējās kļūt patstāvīgākai un neatkarīgai, tādēļ uzsāku darbu veikalā 100% Sports par pārdevēju.

AR PAŠIEM MAZĀKAJIEM. Minkāna vadītāja Ivita Onzule piesēdusi pie jaunākās grupiņas bērniem (no kreisās) Esteres, Paulas un Jēkaba.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru