Mūzika ar garīgās veselības tematiku

- 2.Jūlijs, 2021
Viesis
Laikrakstā

Aprīļa sākumā Latvijas hiphopa mūzikas kartē atgriezās valmierietis REINIS KAPONE. Mūziķis nāca klajā ar garīgās veselības tematikai veltītu albumu Dvēseles Aptieka. Albums ir konceptuāls un dziļi personisks. Tā nosaukums atspoguļo dvēseles dziedināšanas meklējumus. Vārds aptieka asociējas ar vietu, kur iegādāties līdzekļus savu kaišu ārstēšanai, taču līdzekļi dvēseles dziedēšanai katram var būt dažādi – kādam antidepresanti, citam narkotikas, vēl citam alkohols. Par albuma muzikālajiem pavadījumiem parūpējies repa apvienības Kreisais Krasts biedrs Traka Melodija, albuma ieraksts un apstrāde notika Kreisā Krasta studijā.

Iepazīstini ar sevi!

Esmu Reinis Kapone no Valmieras. Ar hiphopu darbojos jau kādus 10 gadus, bet vienīgais, ko esat dzirdējuši no manis, tie ir divi albumi – debijas albums Katafalks un nupat iznākušais albums Dvēseles Aptieka. Es albumus veidoju ar koncepta ideju.

Definē hiphopu saviem vārdiem.

Manā skatā hiphops ir vairāku kultūru kopums. Man hiphops ir reps, paklausos arī citus hiphopa novirzienus. Bet pats eju uz klasisko… tas ir sociālais, par ielu dzīvi, tāds reālistiskais. Tas ir mans formāts.

REINIS KAPONE. Foto no Kapones arhīviem, izmantošana saskaņota


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru