Ne mirkli nenožēloju

- 30.Oktobris, 2019
Valmierietis
Laikrakstā

Valmieras novada fondā briest pārmaiņas: ilggadējais vadītājs ANSIS BĒRZIŅŠ ir ceļa jūtīs, gatavojas atgriezties dzimtajā Kurzemē un sākt jaunu darbu. 

Cik ilgi tava dzīve saistījusies ar Valmieras novada fondu?

Uz Valmieru atnācu pirms 17 gadiem, kad iestājos Vidzemes Augstskolā. Lielākā daļa no šī laika pavadīta kopā ar fondu – gandrīz 15 gadi.

Kāpēc biji starp fonda dibinātājiem un piekriti to vadīt?

Toreiz studēju 3. kursā un pēc publiska uzsaukuma pievienojos fonda dibināšanas komandai kā komunikācijas vadītājs. Vēl pirms pārcelšanās uz Valmieru es kā brīvprātīgais piedalījos Talsu novada fonda izveidē, tāpēc nojautu, kas tas ir, mani tas ļoti interesēja. Valmierā 2004.-2005. gadā vadīju diskusijas ar uzņēmējiem, NVO ļaudīm, citiem sabiedriski aktīvajiem cilvēkiem. Piedāvājums vadīt fondu nāca tikai pašā dibināšanas sapulcē 2005. gada 30. jūnijā. Tas bija liels izaicinājums sabiedriski derīgā un jēgpilnā darbā ar filantropijas attīstību man jaunā vidē – Valmierā. Ne mirkli nenožēloju!

Vai idejas, kas vadīja fonda dibinātājus, tavuprāt, Latvijā ir aktuālas joprojām?

Pavisam noteikti jā. Izpratne par labdarību un ziedošanas nozīmi ir būtiski uzlabojusies, tomēr vēl ir tāls ceļš ejams, lai sasniegtu Valmieras novada fonda lielo sapni – ka mūsu apkaimes iedzīvotāju lielākām un mazākām vajadzībām un idejām līdzekļus spējam rast paši savā kopienā.

ANSIS BĒRZIŅŠ: aiziešu, kad pēctecis būs vietā! Foto no “Liesmas”arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru