Neizšķirts ar zaudējuma pēcgaršu

- 29.Oktobris, 2021

Trešdien Valmieras olimpiskā centra futbola stadionā Optibet virslīgas mačā Valmiera FC uzņēma pērnā gada čempionvienību Riga FC, kura šosezon cīnās par bronzas godalgām.

Lai arī spēli apņēmīgāk sāka laukuma saim­nieki, pirmie pie vārtu guvuma tika viesi – pirmo reizi pamatsastāvā iekļautais astoņpadsmitgadīgais pussargs Artūrs Krancmanis cīnījās līdz galam, no labās malas bumbu raidot tālajā stūrī. Mūsējiem pirmajā puslaikā reālākā iespēja izlīdzināt rezultātu bija Silagadzem, diemžēl tā netika izmantota. Puslaika pēdējās minūtēs aktīvi darbojās Toņiševs, organizējot uzbrukumu, bet minūti vēlāk cenšoties iekaustīt pretinieku Halimi, par ko abiem bokseriem tika parādīta dzeltenā kartīte. Kompensācijas minūtē vēl viens rīdzinieku debitants vārtsargs Nils Puriņš atvairīja Raimonda Kroļļa sitienu no soda laukuma, līdz ar to atpūtā mājinieki devās nokārtām galvām – 0:1.

RAIMONDA KROĻĻA (Nr. 7) ar galvu raidītā bumba pretinieku vārtsargam izrādījās netverama. Jāņa Līgata foto.