Nepaskandalēsies – nesalabsi!

- 3.Marts, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Stabilas laulības vai citas savienības un koalīcijas var atļauties reizēm strīdos viegli «nolaist tvaiku». Galvenais ir saglabāt prasmi nenolaisties līdz šķīvju plēšanai – tiešā vai pārnestā nozīmē. 

Tāpēc man gribas ticēt, ka laba zīme ir šajā otrdienā piedzīvotais strīdiņš – ar bruņniecisku vadmotīvu «Mēs nepametīsim Līgu vienu!» (Māris Kučinskis) – Ministru kabineta sēdē, ko mediji ar lielu jūsmu aprakstīja kā «valdības sakašķēšanos». Kas mīlējas, tas ķīvējas! Jā, arī – kā šajā gadījumā – par finansējumu medicīnai. 

Tiesa gan, Krišjānim Kariņam pasprukusī replika – ka tiem ministriem, kuri negrib īstenot (politiski smagas un pašu karjerai kaitīgas!) reformas, jāpiesakās pie viņa uzreiz vai pēc valdības sēdes, cik noprotu, ar atlūgumu rokā – jau izklausījās pēc grābstīšanās gar trauku skapi. Taču premjers, lai slavēta Laimes māte, paguva neaiziet par tālu. Redzam, ka viņš ar entuziasmu pielāgo sev jauno «bargā, bet taisnīgā papus» lomu – tikai, šķiet, vēl īsti neprot tēvišķo dusmīgumu pareizi nodozēt. Iemanīsies!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru