No "Annas mājas" uz "Marijas māju"

2021. gada pavasarī Valmieras novada būvfirma SIA Sanart sāka un šī gada 29. aprīlī nodeva pasūtītājam VSIA Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca pabeigtu vērienīgu pārbūves un energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbu projektu slimnīcas stacionāra 1. nodaļas ēkā jeb tā sauktajā Annas mājā.

Nodaļas darbinieki un pacienti ir ļoti apmierināti ar gaišajām, īpaši pacientu vajadzībām un darbinieku ērtībām piemērotām telpām. 

Jāatzīmē, ka Annas mājā iekštelpu pārbūves darbu rezultātā ēkas plānojums un funkcionalitāte pielāgota jaunākajiem veselības aprūpes standartiem, vienlaikus piemeklēti mūsdienīgi tehnoloģiski risinājumi kvalitatīvai un mūsdienīgai psihiskās veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanai. Būtiski, ka ar ERAF finansējumu īstenoti energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbi – ēkai veikta fasādes, cokola un bēniņu pārseguma siltināšana, apkures sistēmas nomaiņa, logu nomaiņa un fasādes arhitektonisko detaļu vizuālā atjaunošana un saglabāšana.

ANNAS MĀJA. Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas 1. nodaļas ēka tagad vizuāli neatšķiras no iepriekšējā veidola, toties ekspluatējama atbilstoši visām mūsdienu prasībām. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Valentīna Mikucka - 5.Augusts, 2022 - 22:08

Ja ļoti laba slimnīcā

Pievienot komentāru