Valmierieši izglābj punktu Liepājā

- 29.Septembris, 2015

Latvijas futbola komanda.lv 1. līgas čempionāta kārtējo spēli vicelīderi Valmiera Glass FK/BSS aizvadīja izbraukumā, sacenšoties ar turnīra tabulas 4. vietā atrodamo FK Liepāja 1625.

Valmierieši sestdien bija spiesti spēlēt bez turnīra rezultatīvākā spēlētāja Nika Savaļnieka (savainojums), kā arī nesenā jaunieguvuma Jāņa Lapsa, kam piešķirta diskvalifikācija. Rezultāts tika atklāts jau pašā spēles ievadā, kad mājiniekiem izdevās ātrs pretuzbrukums, un liepājnieku leģionārs Vugars Askerovs izvirzīja mājiniekus vadībā. Pēc brīža viesi piedzīvoja vēl vienu triecienu, traumu gūstot Valmiera Glass FK/BSS pamatvārtsargam Kasparam Ribakam. Vārtos stājās Elvis Arnavs un jau pēc brīža glāba komandu no otro vārtu zaudējuma.Nonākuši zaudētājos, valmierieši aktivizējās un savu panāca. Pēc Raivja Risberga teicama centrējuma skaistus vārtus ar galvu 22. minūtē guva Elvis Teremko, vienādojot rezultātu uz tablo (1:1). Spēles turpinājumā ritēja visai līdzīga cīņa, nedaudz vairāk uzbrūkot Liepāja 1625 komandai, kas arī beigās deva augļus. Valmierieši pie sava soda laukuma pārkāpa noteikumus, un mājinieku leģionārs Makela no standartsituācijas ar netveramu sitienu pāri sieniņai vārtu augšējā stūrī atkal izvirzīja Liepāju vadībā (2:1). Pirmā puslaika beigās Teremko sitienu no dažiem metriem izdarīt patraucēja Liepājas aizsargi.Otrajā puslaikā turpinājās visai atklāts futbols uz abiem vārtiem. Būtisks pavērsiens notika 66. minūtē, kad par otru brīdinājumu no laukuma tika noraidīts valmieriešu kapteinis Valdis Veinbergs. Jau šķita, ka viesiem mazākumā vismaz uz punktu cerēt būs grūti, taču valmierieši bija citās domās.