«Parādīts televizorā? Liekam sarakstā!»

- 15.Jūlijs, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Dakteris Danilāns un bokseris Briedis, ja viņu tiešām pieteiks, varētu būt tikai «ziediņi» partiju klaji ciniskajā attieksmē pret Latvijas tautu – valsts varas īpašnieci.

Tāpat arī pret politiski ekonomisko situāciju Latvijā un pasaulē, kas jau tagad ir sūra un briest vēl ļaunāka. Vai tiešām šādi Saeimas deputāti mums ir nepieciešami šādos laikos? Taču atkal neizbēgami netīkams ir jautājums: cik šāda mūsu turēšana par «televizorā galvas sabāzušiem» muļķīšiem ir pamatoti patiesa un efektīva vēlēšanu rezultātos?

Lai ko mēs sakām par saviem politiķiem, nav vientiešu partiju spicēs, līderu un «pelēko kardinālu» vidū. Viņi zina, ko dara. Ne tikai pēc sabiedrības aptauju atskaitēm pārzina svaidīgos noskaņojumus mūsu prātos. Ja ne par visu tautu, tad pavisam noteikti – par savu iespējamo vēlētāju slāni.

Saskaņas izvēlē – ja tā tiešām apstiprināsies, jo partijas kandidātu saraksti nav iesniegti CVK – var saskatīt politikānisku racionālismu. Kā zinām, Mairis Briedis – atšķirībā no pašas Saskaņas – nav skaidri paudis savu nostāju par Krievijas agresiju. Pieļauju, ka viņam ir tādi paši apsvērumi kā dažam (bijušajam) Latvijas hokeja izlases spēlētājam. Šovbiznesa veids, ko sauc par «cīņu sportu», kareivīgajā kaimiņvalstī apgroza milzu naudu. Kāpēc spļaut akā...


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru