Pārtikt no emocijām

- 16.Jūnijs, 2023
Nedēļas nogale
Laikrakstā

LOTĀRS ZARIŅŠ ikdienā ir Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio sporta korespondents, taču savas žurnālista gaitas viņš ir uzsācis tepat Valmierā – strādājot ReTV un studējot Vidzemes Augstskolas žurnālistikas kursā.

Televizora ekrānos viņu redzējām arī hokeja čempionāta laikā – viņš piedzīvoja debiju kā Latvijas spēļu komentētājs pasaules čempionātā, bet pirms tam Lotārs bija komentējis arī citas spēles. Čempionāta laikā viņš sastrādājās ar jau zināmu komentētāju, bijušo hokejistu Herbertu Vasiļjevu, un, manuprāt, viņiem sanāca lielisks kopdarbs. Tieši Lotāra izteiktā frāze: «Tā ir nirvāna!», Latvijai gūstot uzvaras vārtus pret ASV,  kļuva populāra un vairākkārt izskanēja sociālajos tīklos. Aicinājām Lotāru uz nelielu sarunu, lai dalās ar jauniegūto pieredzi un emocijām. 

Pastāsti vispirms nedaudz par komentētāja darbu. 

Komentētāja darbs nav mana ikdiena, strādāju, kad ir sezona un vajag komentēt Latvijas spēles čempionāta laikā un arī Nacionālās hokeja līgas mačus. Maijs, protams, sanāk visintensīvākais mēnesis. Jau trešo gadu komentēju spēles, iepriekš komentēju dienas spēles, kas ir mazliet garlaicīgākas un cilvēkiem mazāk interesē, bet komentēt Latvijas spēles – tas ir pavisam kas cits. Komentēt Latvijas spēles ir liela atbildība, un ir lielāks sagatavošanās darbs pirms tam nepieciešams. 

KOMENTĒTĀJI – Herberts Vasiļjevs un Lotārs Zariņš. Foto no personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru