Pēc vārda kabatā nav jāmeklē!

- 20.Augusts, 2021
Viesis
Laikrakstā

Valmierietis UĢIS MELDERS ar savu humoru piesaista daudz cilvēku, par to pārliecinājos, kad viņš vadīja diskusiju «DARE ideju tirdziņa» vakarā un Valmieras dzimšanas dienā bija viens no vadītājiem pieturvietā – svētku radio studijā. Liesma ar Uģi satikās un sarunājās, lai uzzinātu vairāk par viņa dzīves gājumu. 

Uģa atbilde, kad jautāju par viņa nodarbošanos: «Pasākuma vadītājs ir sfēra, ar ko es publiski nodarbojos, tā ir visredzamākā daļa, bet, lai pasākums notiktu, tas ir arī jāorganizē un jāveido tā saturs. Pa nedēļu, kad pasākumi nenotiek, ir citi darbi, kur es veidoju dažādus vizuālos materiālus, kas domāti vai nu  pasākumiem, vai citiem projektiem.»

Bērnības laiks – ļoti sportisks

Atceros, ka piecu gadu vecumā aizgāju spēlēt hokeju, bet tad pazuda aukstās ziemas, pārgāju spēlēt badmintonu, ko joprojām ik pa laikam uzspēlēju, bet bērnībā treniņi bija visas nedēļas garumā – vasarā Daliņa stadionā, pa ziemu sporta zālē. Sanāca maz laika, lai lasītu grāmatas.

Sākumposms pasākumu vadīšanā 

Sākās pamatskolas laikā, kad mācījos Valmieras 5. vidusskolā. Saku paldies Elmāram Kokinam, kurš bija ārpusklases darba vadītājs. Viņš veidoja komandu, kas viņam palīdzēs rīkot skolas pasākumus. Pirmajā sapulcē bijām 20 skolēni, otrajā biju tikai es – devītklasnieks un Gints Trēziņš – desmitās klases skolnieks, un tā mēs sākām rīkot skolas pasākumus. Man drausmīgi nepatika, man bija bail, vadīju pasākumus tikai tāpēc, ka man bija kauns pateikt Elmāram, ka to nedarīšu, un viņš katru reizi mācēja pilnīgi nepamatoti slavēt, ka ir labi, jo viņam nebija citu alternatīvu.

Augstskolas laikā mazāk vadīju pasākumus, jo studentu ballītēs varēja iztikt bez pasākuma vadītāja.

UĢIS MELDERS SAVĀ ELEMENTĀ, vadot Jaunatnes sporta laureātu pasākumu. Foto no Uģa personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru