Piepildīt mazos sapņus

- 25.Septembris, 2020
Viesis
Laikrakstā

PAULA APSĪTE ir montāžas režisore producentu grupā «Brīvdienas». Viņa ir viens no tiem cilvēkiem, kas saliek  kopā Latvijā skatītākos šovus, piemēram, «Vakariņas četratā». Šogad pabeidza bakalaura studijas Vidzemes Augstskolā un ieguva žurnālista kvalifikāciju. Tomēr, kā viņa pati saka: «Esmu meitene, kas uzaugusi Endzelē, ciematā Rūjienas pusē.»

Kur tu esi mācījusies? 

Savas skolas gaitas uzsāku Jeru pamatskolā, šī skola atradās netālu no manas mājas. Kad pabeidzu pamatizglītību, tālāk devos mācīties uz Valmieras Viestura vidusskolu, jo pēc pamatskolas biju pārliecināta, ka vēlos savu profesiju saistīt ar kultūru. Ģimene gan mudināja iet mācīties uz tehnikumu, kur četros gados iegūst gan vidējo izglītību, gan profesiju. Man mācības nebija primārais, nevarētu teikt, ka nebiju apķērīga, bet slinka gan. Es ģimenes ierosinājumam teicu nē un aizgāju mācīties uz Valmieru. 

Kāpēc Valmiera? Šī pilsēta atradās netālu no manām dzimtajām mājām, Valmierā arī strādā mana mamma, kas nozīmē, ka viņa ir tepat, rokas stiepiena attālumā. Apzinājos, ka Valmiera ir liela pilsēta, tomēr ne galvaspilsēta, un tā atnācu mācīties te. Viesturos mācījos klasē ar teātra novirzienu, jo pamatskolā gāju teātra pulciņā un sapratu, ka man tas patīk. Tas arī bija mans bērnības sapnis – kļūt par aktrisi. Parasti bērni vēlas kļūt par pārdevēju vai frizieri, bet es gribēju būt aktrise un dziedātāja. Trīs gadi pagāja ļoti ātri, jo mums bija jāuzved vairākas izrādes un pat mūzikls. Vidusskola līdz šim brīdim ir bijis mans mīļākais dzīves periods – tur bija gan lieliski skolotāji, gan superīgi klasesbiedri. 

PAULA APSĪTE. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru