Process un kvalitāte

- 8.Jūlijs, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Vakar Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) oficiāli izsludināja Latvijas galvaspilsētas Rīgas domes vēlēšanu datumu – par tādu kļūs 29. augusts. Pats par sevi šis oficiālais paziņojums gan bija tikai likumu ietvaros paredzēta formalitāte, tomēr tagad diena, kad paredzētas minētās vēlēšanas, ir ne tikai zināma, bet arī apstiprināta un apzīmogota.

Pirms nonākt līdz domes ārkārtas vēlēšanām, savukārt tika piedzīvota vesela plejāde politisku un politekonomisku skandālu, intrigu, nodevību un kā tikai vēl ne, pie tam pastāv stipras aizdomas, ka līdz ar vēlēšanām nekas nebeigsies. Galvaspilsētas jaunās domes sastāvs, visticamāk, būs tik raibs, ka Rīgas sāga turpināsies vēl ilgi.

Par papildu iemeslu, kamdēļ var uzskatīt, ka jaunais Latvijas galvaspilsētas vismaz saimniecisko likteņu lēmēju pulks nebūs necik labāks par iepriekšējo, netieši kalpo fakts, ka dažādu partiju uz Rīgas mēra posteni nominēto kandidātu loks ir ne tikai bāls. Pārliecinošā vairākumā gadījumu arī šķiet, ka minētajiem ļaudīm katastrofāli trūkst izpratnes par to, kā darbojas šāda mēroga saimnieciskie mehānismi, bet šī izpratne tiek aizstāta ar politisku klaigāšanu un lozungiem. Attiecīgi var vienīgi minēt, ar ko viss šis process beigsies.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru