Radošās darbnīcas "Vindā"

- 10.Jūlijs, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Rit pirmā nedēļa, kopš Valmieras Jaunatnes centrā «Vinda» norisinās radošās darbnīcas bērniem. Ir darbnīcas, kurās bērni var paust savas radošās puses, piemēram, māldarbnīca. 

Ir arī sportiskāka veida darbnīcas – bērni mācās dejot breiku. Plānots, ka radošās darbnīcas notiks katru nedēļu līdz augusta vidum. Dienā bērni darbojas četras stundas no 10:00 līdz 14:00, ar pusdienu pārtraukumu, kurā var mieloties ar līdzi paņemto. Pirmajā nedēļā ir pieteikušies 50 bērni no 7 līdz 13 gadiem, kuri tiek sadalīti mazākās grupiņās. 

EVITA RAMATA, pasākumu organizatore Vindā, stāsta: «Mūsu sauklis ir «Esi radošs un aktīvs», tāpēc viena dienas daļa tiek pavadīta radošās aktivitātēs, otra dienas daļa ir aktīva, sportiska. Bērni šos mēnešus lielākoties tika pavadījuši mājās, un viņi grib kaut ko darīt.

ROTAĻAS VINDAS PAGALMĀ, bērni sabalansēti pavada brīvo laiku. Alekseja Koziņeca foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Novadnieks - 10.Jūlijs, 2020 - 17:16

"Distancēšanās 2 metrus neviens uz nevie nu brīdi vēl nav atcēlis", šodien pēc Ministru kabineta ārkārtas sēdes vai 3 reizes atgādināja K. Kariņš. Bet ko rāda fotogrāfi un žurnālisti? Gan vakardienas, gan šodienas Liesmas 1. lapas fotogrāfijās nevienam 2 m distances nav. Tādas publicējot, tīši vai netīši sabiedrībā, it sevišķi jauniešos tiek rādīts aplams paraugs, ka visas Covid-19 briesmas jau ir garām. Labāk būtu vēl un vēl atgādinājuši vismaz par šo 2 metru distanci.

latvietis dziļ… - 10.Jūlijs, 2020 - 17:45

Novadniek, varbūt nevajag sevi mocīt ar pretlikumīgu izdevumu šķirstīšanu? Meklē tādus, kur zem katras fotogrāfijas mērogā atzīmēts - starp katru dvēseli ikurāt 200 centimetri un ne milimetra mazāk!

Novadnieks - 10.Jūlijs, 2020 - 23:06

In reply to by latvietis dziļ…

Šī ronijaa nevietā. Žurnālistiem apdomīgāk tomēr jāizvēlas fotogrāfijas, ko likt pirmajā lapā, kur galvenā bilde. Ja ar Ministru kabineta noteikumiem šāda prasība ir noteikta, tad tā vispirms būtu jāievēro pasākumu rīkotājiem, bet sevišķi žurnālistiem, lai vieglprātīgo bezrūpību tālāk neizplatītu starp daudzajiem lasītājiem. Par ko rakstīsit, kad paši vien būsit vainīgi, ka arī sporta pasākumus, kuriem pulcēšanās ierobežojumus (ievērojot 2 m distanci, kā futbola stadionā) sāka atcelt, atkal aizliegs? Uz to jau iet! Šobrīd pat izskatās, ka sports ir otra riskantākā vieta aiz restorāniem. Tas ir pārāk nopietni, tādēļ apdomājieties un ironija sevis aizstāvēšanai šoreiz ir nevietā.

latvietis dziļ… - 11.Jūlijs, 2020 - 08:58

Atļaušos Glavļita (Novadnieka kungs varbūt zina šīs iestādes sūtību) fanam oponēt - lielākās Covid-19 briesmas šodien Latvijas sabiedrībai kopumā dod nevis restorāni un sporta pasākumi, bet gan atkal atjaunojušās pasaules blandoņu aktivitātes, kad cilvēkiem visvairāk būtu jāizvairās no prāmjiem, lidostām, lidmašīnām, starpvalstu vilcienu un autobusu satiksmes. Nevis jāmeklē piedzīvojumus, bez kuriem tīri labi var iztikt.

Novadnieks - 11.Jūlijs, 2020 - 13:15

In reply to by latvietis dziļ…

Kas ir glavļits nezinu un negribu zināt. Mans pārmetums ir par Liesmas žurnālistu pašcenzūras trūkumu, vai nekritisku attieksmi pret Covid - 19. Ja jau kaut ko darīt ir aizliegts, tad šāda aizlieguma pārkāpuma popularizēšana ir, maigi izsakoties, vienkāršs stulbums un tik pat stulbi ir mēģināt tādu aizstāvēt. Ka vislielākās briesmas rada pasaules blandoņas, tam gan
piekrītu nešaubīgi.

Valmierietis - 11.Jūlijs, 2020 - 13:46

In reply to by Novadnieks

Nevaru nepiebiedroties Novadnieka iebildēm par žurnālistu bezatbildību. Šodien izplatīta informācija "Futbola klubs "Valmiera" informē, ka viens no sasirgušajiem ir kluba viceprezidents Uldis Pūcītis. Viņam pirmie slimības simptomi parādījās 9. jūlijā," Tā vietā, lai brīdinātu, ka Covid -19 ir jau arī Valmieras sportistu vidū, "Liesma" par to pat nebrīdina, bet turpina publicēt attēlus, kuros redzams, kā netiek ievērotas distancēšanās prasības par 2 metriem.

Pievienot komentāru