Šajā mirklī un tagad

- 27.Novembris, 2020
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Šī neparastā vasara ar pandēmijas klātbūtni un pastāvošajiem ierobežojumiem katram no mums paliks atmiņā ar kaut ko dvēseliski pārdzīvotu un izjustu. Arī valmierietim MĀRCIM BOGDANOVAM šī bija īpaša vasara, jo viņš, kā zināms, astoņās dienās apņēmīgi paveica savu 2200 kilometru garo pierobežas braucienu ar automašīnu apkārt Latvijai. Lūdzu par to pastāstīt arī «Liesmai». 

Ekspedīcijas iemesls un mērķis

Man oktobrī ir dzimšanas diena. Katru gadu, pošoties kādā tuvākā vai tālākā ceļojumā, šajā laikā uzdāvinu sev neparastu, iespaidiem bagātu un izzinošu dāvanu. Tā kā šogad sakarā ar pandēmiju tālāki svešzemju ceļi bija slēgti, nācās domāt alternatīvu. To atradu Tēvzemē – mūsu skaistajā Latvijā.

Izvēlējos braucienā doties vienatnē, piesaistot atbalstītājus. Tad nu katru brauciena dienu rakstīju īsus aprakstus par nobraukto ceļa posmu, tajā piedzīvoto un sūtīju šīs piezīmes dažādās sociālo tīklu ziņās. Ja ir auditorija, tad taču ir arī mārketings, tādēļ pie viena arī atļāvos kādu no ceļā satiktajiem pareklamēt. 

Lielu paldies saku Jānim Birnim par atsaucību un sapratni. Viņš teica: «Man trakie patīk! Brauc!» Viņš sponsorēja braucienam degvielu.

PIE ROBEŽAS. Foto no Mārča Bogdanova personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru