Saņem izredzēto skolotāju balvu

- 31.Augusts, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Skolotājiem par ievērojamu ieguldījumu talantīgāko skolēnu apzināšanā un izglītošanā, skolēnu zinātniski pētnieciskās darbības organizēšanā un vadīšanā ik gadu lielāko paldies saka Ata Kronvalda fonds. Katru gadu balvu saņem vien pieci skolotāji Latvijā. Šoreiz viņu vidū Valmieras Valsts ģimnāzijas vēstures skolotāja Ineta Amoliņa. 

«Šo balvu pasniedz reti izredzētajiem, to esmu pamanījusi. Šī balva ir vairāk vai mazāk saistīta ar izcilību. Tas nozīmē, ka man ir bijusi tā laime strādāt ar izciliem bērniem, kas ir ļoti motivēti kaut ko dzīvē sasniegt.  Tas nozīmē, ka ik konkursā, darbā skolēns ļoti daudz iegulda. Man jāpriecājas, ka esmu aizrāvusi un bērnam izdevies sasniegt ļoti labus rezultātus,» tā balvu saņēmusī skolotāja Ineta Amoliņa, neslēpjot, ka, skolotājas darbu darot, viņai atnācis jau 41. rudens. 

«Ineta Amoliņa ikdienā domā par katra izglītojamā individuālo spēju attīstīšanu, par patriotisma veicināšanu un Valmieras vārda popularizēšanu, aizrautīgi stāstot par Latvijas un Valmieras notikumiem, vadot mācību stundas skolā. Skolotāja veicina skolēnus piedalīties konkursos, sagatavo vēstures olimpiādēm un skolēnu zinātniskās pētniecības darbu lasījumiem. 

RETS APBALVOJUMS, kuru izdevies saņemt ne tikai tamdēļ, ka krāta pieredze, zināšanas, bet darbs darīts aizrautīgi. Ineta Amoliņa priecājas, ka izdevies aizraut skolēnus, kas ir talantīgi, radoši, zinātkāri un izcili. «Tāpēc man šis augstais izcilības vērtējums,» tā skolotāja Ineta Amoliņa. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru