Šī komanda būs ar raksturu

- 29.Septembris, 2023
Viesis
Laikrakstā

Tā par savējiem sola OSKARS VIRSIS, Valmieras vīru basketbola komandas Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola galvenais treneris. Klāt jaunā Latvijas – Igaunijas basketbola līgas 2023./2024. gada sezona, jau rīt mūsu Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas šīs sezonas modelis aizvadīs pirmo maču – izbraukumā Tallinā tiekoties ar Tallinn Kalev/SNABB komandu.

Vēl noteikti nav norimušas tās pozitīvās emocijas, ko saņēmām līdz ar Latvijas vīru basketbola izlases patiešām izcilo sniegumu, debitējot Pasaules kausa izcīņā ar 32 komandu konkurencē izcīnītu piekto vietu, tāpēc basketbola draugi Valmierā un tuvākajā apkaimē ar nepacietību gaida, ko pa vasaru mums būs sarūpējuši vietējā basketbola lauciņa kopēji. Par Valmieras vīru basketbola virtuvi arī šī saruna.

Vai pašam bija pārsteigums, ka pēc ne pārāk košās aizvadītās sezonas kluba vadība tev atkal bija gatava uzticēt komandas stūri? 

Nezinu, vai gluži pārsteigums. Domāju, ka pagājušajā sezonā es pārņēmu komandu ne tajā veiksmīgākajā brīdī, un man nebija pieredzes kā galvenajam trenerim.

OSKARS VIRSIS.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru