Skolā jauna grāmatu telpa

- 8.Septembris, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras Gaujas krasta vidusskolā - attīstības centrā skolotājiem, bērniem, viņu vecākiem bibliotēka būs grāmatu lasīšanas, zināšanu ieguves un satikšanās vieta.

Zinību dienai piestāv grāmatas, tāpēc jaunā skolas bibliotēka savus atklāšanas svētkus piedzīvoja pāris dienu pēc 1. septembra. Jaunajā bibliotēkā ir daudz plauktu, kas pilni ar grāmatām, telpā ir arī vieta, kur laiku baudīt sarunās. «Bibliotēkas galvenais uzdevums ir atbalstīt mācību procesu, un prieks, ka izzināšana, lasīšana tagad notiek jaunās un skaistās telpās. Mēs esam pašā skolas centrā, blakus mācību kabinetiem, tepat ir skolotāju istaba, un es visus gaidu ciemos,» sacīja skolas bibliotēkas vadītāja Anita Kalniņa un piebilda, ka iepriekš bērni labprāt lasījuši grāmatas, piedalījušies dažādos konkursos, nākuši uz bibliotēkas pasākumiem, bet tagad visi novērtē ērto bibliotēkas vidi.

«Es priecājos, ka visiem par bibliotēku ir interese,» tā Anita Kalniņa, piebilstot, ka krājumā ir daudz grāmatu, arī pavisam jaunas. Un lepnums dubultā, jo divu autores un līdz­autores ir skolas skolotājas. Maiga Paegle ir   uzrakstījusi grāmatu «Lasīt ir viegli!», kurā daži latviešu autoru darbi pasniegti vieglajā valodā. 

IZCILI PEDAGOGI, kas ikdienā strādā ar bērniem Valmieras Gaujas krasta vidusskolā - attīstības centrā. Skolotājas Maiga Paegle (no kreisās) un Līga Vaite rod laiku arī grāmatu rakstīšanai. I. Kalniņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru