Smaidīs, lai cik slikta diena bijusi

- 26.Marts, 2021
Viesis
Laikrakstā

GATIS AKŪLOVS dzimis, audzis un joprojām dzīvo Rubenē, patlaban strādā Kocēnu pašvaldībā par kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas vadītāju. Liesma ar Gati sarunājās klātienē. 

Bērnība bija diezgan raiba

Dzīvoju Rubenē, augumā biju izaudzis garāks un biju mazliet vairāk attīstījies nekā mani vienaudži, līdz ar to draudzējos ar puišiem, kas bija par mani četrus piecus gadus vecāki, kopā ar viņiem arī nāca līdzi raibi piedzīvojumi. Pozitīvais, ko paņēmu no bērnības laika, ir tas, ka no piecu gadu vecuma sāku spēlēt florbolu, par to liels paldies Jānim Dainim, kas aizsāka florbola tradīcijas Rubenē. Toreiz draugs mani uzaicināja uz pirmo treniņu, es baigi negribēju iet, bet aizgāju un – tā jau 25 gadus spēlēju florbolu. 

Bērnībā biju diezgan gudrs bērns, pats mācījos lasīt, rēķināt, biju visu apguvis, tāpēc negāju bērnudārzā pēdējās grupiņās. 

Pamatskolas un vidusskolas laiks

Līdz piektajai klasei biju stipendiātu sarakstā, toreiz Kocēnu pagastā mums maksāja stipendijas. Septītajā klasē uznāca lūzuma punkts, mācības man apnika, sākās visādas izdarības, arī huligāniskas. Bet florbols vienmēr mani ir saturējis, jo tur man ir atbildības un kopības sajūta pret komandu un komandas puišiem.

GATIS AKŪLOVS. G. Riekstiņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru