Solis pēc soļa līdz sapnim

- 12.Janvāris, 2024
Viesis
Laikrakstā

Kad INESEI LĪCEI jautāju, ko pirmo vajadzētu ierakstīt viņas dzīves aprakstā, ja tāds tagad taptu, tad neminstinoties skan atbilde: «Mamma.» Godīgi, jo Inese ir četru bērnu mamma. Taču vēl Līčiem ir savs uzņēmums «Dzīve laukos».

Inese nesauc ģimenes saimniecību vārdā, bet saka, ka šis uzņēmums ir ikdienas skarbums un romantika. Saules lēkti, rieti un nezāļainas vagas. Svaigs gaiss, rasaina zāle un dubļainas pēdas. Lopiņi, bars mājputnu un puķes. Un vēl viņa «saimnieko» platformā «Desmit ar pus», radot mīļas, skaistas un kvalitatīvas lietas ar adīkli rokās. Sanāk, ka Inese ir cilvēks orķestris, jo nupat dibinājusi arī biedrību «Sadzirdēt» un sākusi strādāt daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā «Solis». Viņa grib strādāt ar bērniem, kam ir dažādi funkcionāli traucējumi, un atbalstīt vecākus, kuri savu laiku mēra kopā ar šiem bērniem. Inese zina, ka šādas attiecības, cīņa un lielā mīlestība dedzina. Zina nevis kā speciālists, atbalsta persona, bet kā mamma, jo pati lolo divus īpašos dēlus.

ATBALSTS VAJADZĪGS bērniem un viņu vecākiem. Inese Līce vēlas būt blakus bērniem, strādājot atbalsta centrā «Solis», bet kopā ar bērnu, jauniešu invalīdu vecākiem stiprināt biedrību «Sadzirdēt». Tā vajadzīga mammām un tētiem, lai rūpēs, mīlestībā un izmisumā nepazustu. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru