Spilveni Rūjienas ziemas krāsās

- 6.Marts, 2020
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Aizvadītā gada 4. oktobrī «Liesmā» publikācijā «Rūjienas ainavas pašu ieaustos gobelēnos» stāstījām par dzīvespriecīgi košu rokdarbu izstādi «Rūjienas ainavas krāsās», kuras darbi Rūjienas novada Tautskolā, apgūstot jaunu rokdarbu prasmi, bija tapuši tekstilmākslinieces DIĀNAS HOFMANES vadītajās aušanas nodarbībās.

Tiekoties ar Diānu Tautskolā rudenī, viņa atklāja, ka, kopš kopā ar ģimeni pārcēlusies uz dzīvi Rūjienā, kas ir viņas vīra dzimtā puse, un kopš Tautskolas vadītāja Gita Zariņa, kā allaž tālredzīga būdama, ne tikai iesēdinājusi Diānu stellēs, bet arī aicinājusi vadīt rokdarbu nodarbības, gobelēnu publiska izrādīšana esot jau viņas rokdarbnieču grupas trešā izstāde. Pirms tam atrādījušas tekstilmozaīkas un katra savu saulespuķu izjūtu. Diāna neslēpa, ka kopā ar savām aizrautīgajām dāmām esot iecerējušas apgūt vēl kādu jaunu māku – dekoratīvo spilvenu darināšanu dažādās tehnikās. Tā šā gada sākumā, faktiski gada tumšākajā un drūmākajā laikā, tapa spilveni un finālā arī izstāde «Spilveni Rūjienas ziemas krāsās». «Liesma» diemžēl uz tās atklāšanu netika, taču savdabīgos spilvenus apraudzīt un pataustīt tomēr paspējām, kamēr tie visi vēl nebija nonākuši to autoru mājās.

TEKSTILMĀKSLINIECE. Diāna Hofmane ar savā rokdarbu grupā aplikāciju tehnikā pašas darināto spilvenu. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru