Sporto izglītības darbinieki

- 1.Septembris, 2015
Izglītība
Laikrakstā

«Nopietni, nenopietni caur smiekliem un asarām!» Šāds moto bija LIZDA (Latvijas izglītības darbinieku arodbiedrība) Valmieras starpnovadu arodbiedrības organizācijas sporta spēlēm Matīšos.

Sportiskajām aktivitātēm sevi bija pieteikušas 17 izglītības iestāžu komandas. Tās ievadīja atklāšanas parāde ar katras komandas sagatavoto mājas darbu — skolas vizītkartes demonstrēšanu. Pēc tam sekoja dalība 10 sporta veidos, piemēram, «Zviedru karalis Matīšos», «Precīzie citplanētieši», «Ripoja akmens» u.c. Noslēgumā — komandu jautrības stafete.

Kopvērtējumā 1. vietu ieguva Valmieras Valsts ģimnāzijas komanda, 2. vietu —  Matīšu pamatskolas sportotāji, 3. vietu — sportiski  aktīvie izglītības darbinieki no Valmieras Bērnu sporta skolas. Par labāko un spilgtāko komandas noformējumu balvu saņēma Mazsalacas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes komanda.

Paldies Matīšu pamatskolas orgkomitejai, tiesnešu kolēģijai un skolotājam Guntim Laperam par sporta spēļu organizēšanu, to norises kārtību un mūziku.

SPORTISKAM azartam vienmēr gatavi ir Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas pārstāvji. Vitas Irbes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru