Sveicam Irēnu Zelču!

- 16.Aprīlis, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Trešdien savu apaļo 70 gadu jubileju atzīmēja diriģente un koru mākslinieciskā vadītāja Irēna Zelča. 

Šo dienu laikā viņa saņēmusi ļoti daudz sveicienu gan klātienē, gan arī virtuāli, tie gaviļnieci nebeidz pārsteigt. Arī mēs, laikraksta «Liesma» redakcijas kolektīvs, pievienojamies sveicējiem.

Valmieras Mūzikas skolas direktore Inese Sudraba: «Enerģiskajai, darbīgajai, mātišķajai kora «SolLaRe» diriģentei Irēnai Zelčai novēlu krāšņus turpmākos muzikālos gadus!»

Kora «Skan» koriste Nora Urbāne: «Ar Irēnu Zelču nodziedāti jau vairāk nekā desmit gadi. Tie bijuši enerģijas un radošuma pilni gadi, gan mācoties Valmieras mūzikas skolā, gan dziedot korī «Skan». Milzīgs prieks ir satikt tik dzīvespriecīgu un dzīvesgudru cilvēku, ar kuru var dziedāt tik brīnišķīgā korī kā «Skan». Es sūtu neizmērojamus enerģijas resursus, kuru, man šķiet, Irēnai nekad nepietrūkst, bet mēs visi esam tikai cilvēki, tāpēc vēlu kārtīgu enerģijas lādiņu un spēcīgu veselību un lai nerimstas darba spars un aizrautība, ar kuru viņa šo darbu dara, jo viņa dara darbu, ko patiešām mīl. Tur, kur ir Irēna, tur kaut kas urdz kā mazā strautiņā, tur kaut kas burbuļo un tur tūlīt notiks kaut kas īpaši labs! Es ļoti priecājos kopā ar Irēnu viņas brīnišķīgajā jubilejā.»

IRĒNA ZELČA iepriekšējos Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos kopā ar jauniešu kori «Skan». Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru