Tiekas pensionētie skolotāji

- 16.Janvāris, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Pagājušās nedēļas izskaņā notika tradicionālais Valmieras starpnovadu arodbiedrības organizācijas pensionēto skolotāju pasākums. Tāpat kā allaž LIZDA biedri neiztika bez laba vēlējumiem un lustīgām sarunām. Sarunu gaitā noskaidrojās, ka, lai gan skolotāji devušies pelnītā atpūtā, klāt nākušas jaunas rūpes par mazbērniem un aktīva kultūras dzīve, un ikdienā nemaz nesanāk satikties ar bijušajiem kolēģiem.

Pasākumu atklāja Valmieras Valsts ģimnāzijas skolniece Aiga Liepiņa. Viņa izpildīja gan pašas sacerētas dziesmas, gan klasiku ģitāras pavadībā. LIZDA Valmieras starpnovadu arodorganizācijas priekšsēdētāja Zinta Irbe uzrunāja sanākušos un pateicās par ilggadēji veikto darbu: «Jūs bijāt mūsu paraugskolotājas!» Ar mazu klusuma brīdi tika pieminēti skolotāji, kas devušies viņsaulē. «Šodien, atverot avīzīti, es atkal ieraugu, ka viena laba skolotāja aizgājusi. Varbūt nav tas pareizākais brīdis, bet man ļoti gribētos ar mazu klusuma mirkli pagodināt tos, kas kādreiz bija ar mums un kuru vairs nav,» tā Zinta Irbe.

VVV pensionētās skolotājas: Līga Lapsiņa (no kreisās), Karmena Goba un Ārija Kārkliņa, izpērkot dāvaniņas, pārējiem vēlēja veiksmi, izturību, možu garu un veselību. E. Kristiņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru