Ukrainas tauta pret revanšisma impēriju

- 17.Marts, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Visas Latvijas sabiedrības uzmanība šobrīd neapšaubāmi ir pievērsta karadarbībai Ukrainā, it īpaši ukraiņu tautas vienotajai un ļoti varonīgajai pretestībai Krievijas iebrucējiem.

Šī pretestība, kas ir iespējama tajā skaitā pateicoties rietumvalstu, arī Latvijas, atbalstam, ar gana augstu ticamības pakāpi var kļūt par nāves spriedumu kā Krievijas prezidenta Vladimira Putina režīmam, tā Krievijas impēriskajām ambīcijām.

Ir maz šaubu, ka Krievijas impērijas atjaunotāji Kremlī cerēja uz vieglu un ātru militāro uzvaru, kā arī uz lielākas vai mazākas daļas Ukrainas iedzīvotāju kļūšanu par kolaboracionistiem. Tomēr jau iebrukuma pirmajās dienās kļuva skaidrs, ka šīs cerības nepiepildīsies un Ukrainā neviens negrasās sagaidīt iebrucējus ar ziediem. Tā vietā iebrucēju armija vairs tikpat kā nespēj pavirzīties uz priekšu, jo sastopas ar milzīgu kā Ukrainas bruņoto spēku, tā teritoriālās aizsardzības vienību, mūsu zemessardzes analoga, pretestību, bet tās kontrolē nonākušajās teritorijās – arī ar plašu okupācijas varas boikotu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru