Būt uzņēmējam ir varoņdarbs!

- 15.Novembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šo aksiomu jau sen tur godā Valmieras pilsētā, tagad arī lielajā Valmieras novadā. Tieši tāpēc nu jau tradicionālais novada pašvaldības rīkotais pasākums Valmieras novada gada balva uzņēmējdarbībā 2023 šogad notika Lāčplēša dienas priekšvakarā – 10. novembrī. 

Par uzņēmējdarbības svētku vietu bija izvēlēta koncertzāle Valmiera, kur bija pulcējušies novada aktīvākie ļaudis, lai godinātu un lepotos ar saviem, sadarbības partneru, kā arī konkurentu sasniegumiem. Pasākuma nozīmīgumu apliecina arī fakts, ka Valmierā bija ieradušies abu Latvijā nozīmīgāko uzņēmēju organizāciju vadītāji – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis un Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents Andris Bite. Abi viesi uzteica Valmieras novada uzņēmēju sasniegumus ne tikai novada, bet arī valsts mērogā un novēlēja turpināt veiksmīgi iesākto, uz attīstību vērsto darbu.

BEZ INVESTĪCIJĀM NOPIETNS BIZNESS NAV IESPĒJAMS. Galvenā balva nominācijā Gada investīcija šogad akciju sabiedrībai Valmieras stikla šķiedra, ko pārstāv (no kreisās) uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Stefans Jūgels, šajā nominācijā Goda rakstu par uzņēmuma veikumu saņēmis SIA ZAAO valdes priekšsēdētājs Gints Kukainis. Klāva Vasiļevska foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru