Uzņēmuma līkloči

- 23.Jūlijs, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Fantastiski.lv ir uzņēmums, kas laika gaitā  attīstījies no maza sapņa viesistabā līdz savai ražošanas darbnīcai un veikaliņam. Tur pamatā darbojas LĪVA VILSONE-PAEGLE, bet viņai ļoti daudz palīdz vīrs JĀNIS PAEGLIS-VILSONS. Uzņēmums pastāvēšanas sākumā priecējis jaunos pārus ar skaistiem ielūgumiem, galda kartēm un citām kāzu lietām no papīra darbiem, līdz nonāca pie koka darinājumiem. Gadu laikā ir veidojuši dažādus apbalvojumus BMX sacensību dalībniekiem, sagatavojuši uzņēmumiem pasūtījumus ar viņu dizainiem un logo. Vairāk par savu darbu un hobiju stāsta Līva.

Kā izveidojās Fantastiski.lv?

Tas viss sākās pirms nu jau 12 gadiem ar kāzu ielūgumiem. Sēdēju ar mazo mājās, un mēs ar vīru bijām vedēji draudzenes kāzās. Tad nu pati sāku veidot dažādas lietas viņu kāzām, un tā tas arī aizgāja. Jo man iepriekšēja pieredze bija – mācījos augstskolā interjera un datora dizainu. Sākumā strādāju mājās, tomēr, pieaugot klientu skaitam, redzēju, ka tas apjoms jau ir par lielu, lai es to darītu no mājām. Tad es sapratu, ka man vajag kabinetu – Leona Paegles ielā dabūju. Tomēr apstākļu sakritības dēļ un manu iekšējo vēlmju dēļ vēlāk izveidojās darbnīca, kas ir kopā ar veikalu. Ar draudzeni, kurai bijām vedēji, un vēl vienu draudzeni dabūjām vietu Rīgas ielā 38 un izveidojām mākslinieku studiju. Tā arī viss sākās. Protams, uzņēmums auga, un gribējās ielūgumiem kaut ko citādāku, piemēram, jau ar dažādiem izgriezumiem. Nopirku ploteri – nepatika. Beigās izdomāju, ka vajag lāzeru, un to iegādājos pirms septiņiem gadiem. Nopirkām to kāzu ielūgumu veidošanai, bet, kamēr tas nāca, es ieraudzīju, ka ir dažādas lietas, ko var izveidot no koka. Sāku ar latvju zīmēm, kas aizgāja uz urrā, jo tajā brīdī daudziem gribējās lietas ar dažādām zīmēm. Pagājušajā gadā beidzu taisīt ielūgumus, esmu pilnībā pārgājusi uz koku.

Vārda izvēle nebija sarežģīta, jo man vienmēr ir bijis teiciens – vienkārši fantastiski. Un tad iedomājos – kāpēc uzņēmums nevarētu būt fantastiski.lv?

LĪVA VILSONE-PAEGLE. 

Foto no fantastiski.lv arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru