Vakars «Šķūnī»

- 10.Jūnijs, 2022
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Otrdienas vakarā ikvienam interesentam bija iespēja Valmierā doties uz Krāču kakta «Šķūni», kur aktieris EDUARDS JOHANSONS dalījās ar savu pieredzi, kā ir būt aktierim, un arī vadīja nelielu meistarklasi, kur sanākušajiem vispirms bija jāiesildās un tad visi kopīgi improvizējot izveidoja mazu etīdi. 

Eduards Johansons par sevi stāsta: «Es esmu dzimis valmierietis. Dzimis 1991. gada 30. jūlijā, aizslēgtā dzemdību nodaļā. Tajā brīdī dzemdību nodaļa bija atvaļinājumā, bet, tā kā mana mamma bija vecmāte, tur viss bija sarunāts, lai es piedzimtu Valmierā. Mans ceļš ir bijis līkumains – tad es dzīvoju Valmierā, tad Rencēnos, tad Ādažos. Esmu arī mācījies dažādās skolās – uzsāku mācības Lizdēnu Valdorfa skolā un nomācījos tur līdz 4. klasei. Tad es mācījos Valmieras Viestura vidusskolā un pabeidzu tur devīto klasi, pēc tam mācījos Ādažu Brīvajā Valdorfa skolā. Tālāk jau Kultūras akadēmija, un tā esmu nonācis Valmieras drāmas teātrī. 

Īstenībā Valmieras teātris nav man sveša vieta, jo mans tēvs Januss Johansons arī ir aktieris, sanāk, ka es tur esmu uzaudzis. Pirmo izrādi nospēlēju piecu gadu vecumā, tā bija Ziemassvētku izrāde, kuru ļoti miglaini atceros. 

AKTIERIS EDUARDS JOHANSONS. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru