Valmiera sekmīgi sāk 10 patiesības mirkļu sēriju

- 16.Februāris, 2015

Sestdien mūsu basketbolisti beidzot nospēlēja sastāva komplektācijai adekvātu spēli Saldū, neatstājot saviem tradicionāli neērtajiem pretiniekiem ne mazāko cerību uz panākumu šajā Aldaris LBL čempionāta spēlē. Tiesa, šī bija vien pirmā uzvara nepieciešamajā panākumu sērijā, lai aizķertos tabulas pirmajā sešniekā pirms play off spēlēm.

BK Saldus - Valmiera 73:93 (19:20, 15:31, 18:20, 21:22)

Rezultāti pa mača ceturtdaļām runā paši par sevi. Saldenieki ar sava līdera — amerikāņu leģionāra Medlina pūlēm izrāvās vadībā 4:0, un visas pirmās 10 minūtes aizritēja līdzīgā cīņā, ik pa brīdim vadībā izraujoties vienai vai otrai komandai. Tikai mača 13. minūtē Šķēle ar 5 pēc kārtam gūtiem punktiem panāca Valmierai jau 6 punktu pārsvaru (31:25), un vēl pēc brīža Rozītis un Dovers jau noapaļoja viesu pārsvaru līdz 10 punktiem — 35:25. Puslaiku pārliecinoši vinnēja mūsējie — 51:34.

AR FRANCIJAS VIRSLĪGAS PIEREDZI. Pēc vairākām traumas dēļ izlaistām spēlēm Valmieras sastāvā atkal amerikāņu spēka uzbrucējs Sems Dovers. Saldū mūsu divmetriniekam 25 minūtēs grozā 5 divpunktu metieni no 9, kā arī abi trejači un abi soda metieni, bet kopumā tas devis augstāko efektivitātes koeficientu todien mūsu komandā +17.